133×157 mm litinový rošt

Rošt do krbových kamen, krbů a grilů Jedná se o masivní rošt. Tento kvalitní rošt se dá použít do všech topenišť kamen, krbů a grilů. Rošt je... celý popis>
133x157 mm litinový rošt
Značka: Krby Levně
265 Kč
Ověřit dostupnost

Rošt do krbových kamen, krbů a grilů
Jedná se o masivní rošt. Tento kvalitní rošt se dá použít do všech topenišť kamen, krbů a grilů. Rošt je vyroben tradiční technologií – odlitek z šedé litiny do písku. Nabízíme Vám ucelenou řadu litinových roštů. Litinové rošty se používají také často přímo na grilování masa. Velmi oblíbené užití litinových roštu je při stavbě zahradních krbů a grilů.
Litinový rošt musí být v ohništi kamen, grilu nebo krbové vložky usazen správně, tj. užší štěrbinou směrem nahoru tak, aby nemohlo v žádném případě dojít k zanešení a ucpání mezer roštu popelem. Roštem musí proudit dostatečné množství vzduchu, aby docházelo k jeho ochlazování, proto je nutné pravidelně kontrolovat, zda rošt není zanešen. Pokud vzduch neproudí dostatečně štěrbinami roštu, je rošt nerovnoměrně tepelně zatěžován, může dojít k jeho prasknutí , případně i k jeho deformaci. V takovémto případě nelze uznat reklamaci.
Rošt je odlitek z šedé litiny, rozměry jsou udávány v toleranci + / – 3mm, litinový rošt je možné dále opracovávat řezáním, vrtáním nebo broušením.
Síla materiálu 16 mm
Materiál Litina
Hmotnost 1,65 kg
Rozměr v palcích 5×6
Rozměr 133×157 mmNejprodávanější kousek 133×157 mm litinový rošt lze zakoupit právě zde na webu ve známé sekci ventilátory pro krbová kamna! Nyní koupíte vyjímečné kusy ve zmiňované rubrice za výprodejovou cenu. Nebojte, v nabídce toho máme víc, prozkoumejte u nás také další prověřené produkty značky Krby Levně. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu. Mezi zákazníky oblíbená značka Krby Levně vám může nabídnout velmi kvalitní sortiment. Nabídka platí do vyprodání zásob!

Hodně žádaný výrobek 133x157 mm litinový rošt od společnosti Krby Levně pohodlně získáte na našich stránkách teď za příznivou cenu! Nyní pořídíte za 265 Kč.