133×210 mm litinový rošt

Rošt do krbových kamen, krbů a grilů Jedná se o masivní rošt. Tento kvalitní rošt se dá použít do všech topenišť kamen, krbů a grilů. Rošt je... celý popis>
133x210 mm litinový rošt
Značka: Krby Levně
331 Kč
Ověřit dostupnost

Rošt do krbových kamen, krbů a grilů
Jedná se o masivní rošt. Tento kvalitní rošt se dá použít do všech topenišť kamen, krbů a grilů. Rošt je vyroben tradiční technologií – odlitek z šedé litiny do písku. Nabízíme Vám ucelenou řadu litinových roštů. Litinové rošty se používají také často přímo na grilování masa. Velmi oblíbené užití litinových roštu je při stavbě zahradních krbů a grilů.
Litinový rošt musí být v ohništi kamen, grilu nebo krbové vložky usazen správně, tj. užší štěrbinou směrem nahoru tak, aby nemohlo v žádném případě dojít k zanešení a ucpání mezer roštu popelem. Roštem musí proudit dostatečné množství vzduchu, aby docházelo k jeho ochlazování, proto je nutné pravidelně kontrolovat, zda rošt není zanešen. Pokud vzduch neproudí dostatečně štěrbinami roštu, je rošt nerovnoměrně tepelně zatěžován, může dojít k jeho prasknutí , případně i k jeho deformaci. V takovémto případě nelze uznat reklamaci.
Rošt je odlitek z šedé litiny, rozměry jsou udávány v toleranci + / – 3mm, litinový rošt je možné dále opracovávat řezáním, vrtáním nebo broušením.
Síla materiálu 16 mm
Materiál Litina
Hmotnost 2,1 kg
Rozměr v palcích 5×8
Rozměr 133×210 mm Často hledaný kus 133×210 mm litinový rošt jde získat v pohodě tady na našem webu v oblíbené rubrice ventilátory pro krbová kamna! Máme pro vás nové kusy z naší sekce za outletovou cenu. Přední značka Krby Levně pro své zákazníky nabízí vynikající zboží. Náš sortiment je široký, máme v nabídce však také další skvělé produkty od dodavatele Krby Levně. Najdete je níže na této stránce.

Zlevněný produkt 133x210 mm litinový rošt od této skvělé značky Krby Levně máte možnost získat aktuálně na našich stránkách výhodně! Právě nyní za skvělou cenu 331 Kč.