135x135x30 mm litinový rošt vanička

Rošt do krbových kamen, krbů a grilů Jedná se o masivní rošt. Tento kvalitní rošt se dá použít do všech topenišť kamen, krbů a grilů. Rošt je... celý popis>
135x135x30 mm litinový rošt
Značka: Krby Levně
366 Kč
Ověřit dostupnost

Rošt do krbových kamen, krbů a grilů
Jedná se o masivní rošt. Tento kvalitní rošt se dá použít do všech topenišť kamen, krbů a grilů. Rošt je vyroben tradiční technologií – odlitek z šedé litiny do písku. Nabízíme Vám ucelenou řadu litinových roštů. Litinové rošty se používají také často přímo na grilování masa. Velmi oblíbené užití litinových roštu je při stavbě zahradních krbů a grilů.
Litinový rošt musí být v ohništi kamen, grilu nebo krbové vložky usazen správně, tj. užší štěrbinou směrem nahoru tak, aby nemohlo v žádném případě dojít k zanešení a ucpání mezer roštu popelem. Roštem musí proudit dostatečné množství vzduchu, aby docházelo k jeho ochlazování, proto je nutné pravidelně kontrolovat, zda rošt není zanešen. Pokud vzduch neproudí dostatečně štěrbinami roštu, je rošt nerovnoměrně tepelně zatěžován, může dojít k jeho prasknutí , případně i k jeho deformaci. V takovémto případě nelze uznat reklamaci.
Rošt je odlitek z šedé litiny, rozměry jsou udávány v toleranci + / – 3mm, litinový rošt je možné dále opracovávat řezáním, vrtáním nebo broušením.
Hmotnost 1,6 kg
Materiál Litina
Rozměr 135×135 mm
Síla materiálu 9 mm

Oblíbený a kvalitní produkt máte možnost nakoupit jednoduše tu v populární kategorii ventilátory pro krbová kamna! Nyní si můžete koupit ještě jiné zboží ve zmíněné sekci za báječnou cenu. Naše nabídka je široká, máme v nabídce ovšem další vybrané produkty značky Krby Levně. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Designový produkt 135x135x30 mm litinový rošt vanička od společnosti s dlouholetou tradicí Krby Levně seženete právě teď se slevou! Cenově vychází na 366 Kč.