155×255 mm litinový rošt vanička

Rošt do krbových kamen, krbů a grilů Jedná se o masivní rošt. Tento kvalitní rošt se dá použít do všech topenišť kamen, krbů a grilů. Rošt je... celý popis>
155x255 mm litinový rošt
Značka: Krby Levně
553 Kč
Ověřit dostupnost

Rošt do krbových kamen, krbů a grilů
Jedná se o masivní rošt. Tento kvalitní rošt se dá použít do všech topenišť kamen, krbů a grilů. Rošt je vyroben tradiční technologií – odlitek z šedé litiny do písku. Nabízíme Vám ucelenou řadu litinových roštů. Litinové rošty se používají také často přímo na grilování masa. Velmi oblíbené užití litinových roštu je při stavbě zahradních krbů a grilů.
Litinový rošt musí být v ohništi kamen, grilu nebo krbové vložky usazen správně, tj. užší štěrbinou směrem nahoru tak, aby nemohlo v žádném případě dojít k zanešení a ucpání mezer roštu popelem. Roštem musí proudit dostatečné množství vzduchu, aby docházelo k jeho ochlazování, proto je nutné pravidelně kontrolovat, zda rošt není zanešen. Pokud vzduch neproudí dostatečně štěrbinami roštu, je rošt nerovnoměrně tepelně zatěžován, může dojít k jeho prasknutí , případně i k jeho deformaci. V takovémto případě nelze uznat reklamaci.
Rošt je odlitek z šedé litiny, rozměry jsou udávány v toleranci + / – 3mm, litinový rošt je možné dále opracovávat řezáním, vrtáním nebo broušením.
Hmotnost 3,3 kg
Materiál Litina
Rozměr 155×255 mm
Síla materiálu 10 mm
Unikátní a oblíbený produkt je k dostání teď tady u nás v populární sekci ventilátory pro krbová kamna! Nyní si můžete vybrat akční produkty ve zmíněné rubrice za rozumné peníze. Výrobce Krby Levně svým zákazníkům nabízí velmi kvalitní sortiment. Mějte své oblíbené produkty vždy po ruce! To ale ovšem není vše, náš sortiment je široký! Mrkněte také na další prověřené zboží od dodavatele Krby Levně. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu.

Akční a ve slevě kus 155x255 mm litinový rošt vanička ABX od této skvělé značky Krby Levně můžete nakoupit zrovna dnes extra výhodně. Nyní získáte od 553 Kč.