190 mm litinový rošt kulatý

Rošt do krbových kamen, krbů a grilů Jedná se o masivní rošt. Tento kvalitní rošt se dá použít do všech topenišť kamen, krbů a grilů. Rošt je... celý popis>
190 mm litinový rošt
Značka: Krby Levně
352 Kč
Ověřit dostupnost

Rošt do krbových kamen, krbů a grilů
Jedná se o masivní rošt. Tento kvalitní rošt se dá použít do všech topenišť kamen, krbů a grilů. Rošt je vyroben tradiční technologií – odlitek z šedé litiny do písku. Nabízíme Vám ucelenou řadu litinových roštů. Litinové rošty se používají také často přímo na grilování masa. Velmi oblíbené užití litinových roštu je při stavbě zahradních krbů a grilů.
Litinový rošt musí být v ohništi kamen, grilu nebo krbové vložky usazen správně, tj. užší štěrbinou směrem nahoru tak, aby nemohlo v žádném případě dojít k zanešení a ucpání mezer roštu popelem. Roštem musí proudit dostatečné množství vzduchu, aby docházelo k jeho ochlazování, proto je nutné pravidelně kontrolovat, zda rošt není zanešen. Pokud vzduch neproudí dostatečně štěrbinami roštu, je rošt nerovnoměrně tepelně zatěžován, může dojít k jeho prasknutí , případně i k jeho deformaci. V takovémto případě nelze uznat reklamaci.
Rošt je odlitek z šedé litiny, rozměry jsou udávány v toleranci + / – 3mm, litinový rošt je možné dále opracovávat řezáním, vrtáním nebo broušením.
Materiál Litina
Průměr 190 mm
Síla materiálu 17 mm
Hmotnost 1,8 kg
Exkluzivní produkt jde nakoupit rovněž tu na našich stránkách umístěný v kategorii ventilátory pro krbová kamna! Nyní si můžete pořídit akční kousky ve zmíněné rubrice jednoduše online! Tato značka Krby Levně vám poskytuje vynikající zboží. Udělejte si radost!

Tento oblíbený produkt 190 mm litinový rošt kulatý od značky s dobrým jménem Krby Levně jednoduše naleznete zde nyní za skvělou cenu! Právě nyní za 352 Kč.