237×421 mm litinový rošt

Rošt do krbových kamen, krbů a grilů Jedná se o masivní rošt. Tento kvalitní rošt se dá použít do všech topenišť kamen, krbů a grilů. Rošt je... celý popis>
237x421 mm litinový rošt
Značka: Krby Levně
1 003 Kč
Ověřit dostupnost

Rošt do krbových kamen, krbů a grilů
Jedná se o masivní rošt. Tento kvalitní rošt se dá použít do všech topenišť kamen, krbů a grilů. Rošt je vyroben tradiční technologií – odlitek z šedé litiny do písku. Nabízíme Vám ucelenou řadu litinových roštů. Litinové rošty se používají také často přímo na grilování masa. Velmi oblíbené užití litinových roštu je při stavbě zahradních krbů a grilů.
Litinový rošt musí být v ohništi kamen, grilu nebo krbové vložky usazen správně, tj. užší štěrbinou směrem nahoru tak, aby nemohlo v žádném případě dojít k zanešení a ucpání mezer roštu popelem. Roštem musí proudit dostatečné množství vzduchu, aby docházelo k jeho ochlazování, proto je nutné pravidelně kontrolovat, zda rošt není zanešen. Pokud vzduch neproudí dostatečně štěrbinami roštu, je rošt nerovnoměrně tepelně zatěžován, může dojít k jeho prasknutí , případně i k jeho deformaci. V takovémto případě nelze uznat reklamaci.
Rošt je odlitek z šedé litiny, rozměry jsou udávány v toleranci + / – 3mm, litinový rošt je možné dále opracovávat řezáním, vrtáním nebo broušením.
Síla materiálu 16 mm
Materiál Litina
Hmotnost 6,75 kg
Rozměr v palcích 9×16
Rozměr 237×421 mm
Tento neodolatelný produkt 237×421 mm litinový rošt lze pořídit již dnes tu na webu umístěný v sekci ventilátory pro krbová kamna! Vyberte si parádní produkty z této kategorie snadno online! Tato značka Krby Levně vám může poskytnout vynikající zboží. Udělejte si radost.

Tento kvalitní a žádaný produkt 237x421 mm litinový rošt od našeho předního výrobce Krby Levně můžete dostat zrovna dneska za báječnou cenu! Nyní můžete mít za 1 003 Kč.