240 mm litinový rošt kulatý

Rošt do krbových kamen, krbů a grilů Jedná se o masivní rošt. Tento kvalitní rošt se dá použít do všech topenišť kamen, krbů a grilů. Rošt je... celý popis>
240 mm litinový rošt
Značka: Krby Levně
458 Kč
Ověřit dostupnost

Rošt do krbových kamen, krbů a grilů
Jedná se o masivní rošt. Tento kvalitní rošt se dá použít do všech topenišť kamen, krbů a grilů. Rošt je vyroben tradiční technologií – odlitek z šedé litiny do písku. Nabízíme Vám ucelenou řadu litinových roštů. Litinové rošty se používají také často přímo na grilování masa. Velmi oblíbené užití litinových roštu je při stavbě zahradních krbů a grilů.
Litinový rošt musí být v ohništi kamen, grilu nebo krbové vložky usazen správně, tj. užší štěrbinou směrem nahoru tak, aby nemohlo v žádném případě dojít k zanešení a ucpání mezer roštu popelem. Roštem musí proudit dostatečné množství vzduchu, aby docházelo k jeho ochlazování, proto je nutné pravidelně kontrolovat, zda rošt není zanešen. Pokud vzduch neproudí dostatečně štěrbinami roštu, je rošt nerovnoměrně tepelně zatěžován, může dojít k jeho prasknutí , případně i k jeho deformaci. V takovémto případě nelze uznat reklamaci.
Rošt je odlitek z šedé litiny, rozměry jsou udávány v toleranci + / – 3mm, litinový rošt je možné dále opracovávat řezáním, vrtáním nebo broušením.
Materiál Litina
Průměr 240 mm
Hmotnost 2,4 kg
Síla materiálu 12 mm

Tento diskontní produkt 240 mm litinový rošt kulatý je k dispozici přímo na webu v kategorii ventilátory pro krbová kamna. Nyní si můžete koupit ještě podobné zboží ze zmíněné sekce ve výprodejové akci. To ale však není vše, u nás vám nabídneme víc. Prozkoumejte u nás další skvělé produkty od značky Krby Levně. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Výjimečný a žádaný kus 240 mm litinový rošt kulatý originál od značky Krby Levně jednoduše můžete sehnat právě nyní na našich stránkách opravdu výhodně! Stojí teď u nás 458 Kč.