250×225 mm litinový rošt na vložku BEF

Rošt do krbových kamen, krbů a grilů Jedná se o masivní rošt. Tento kvalitní rošt se dá použít do všech topenišť kamen, krbů a grilů. Rošt je... více informací »
250x225 mm litinový rošt
Značka: Krby Levně
896 Kč
Ověřit dostupnost
Rošt do krbových kamen, krbů a grilů Jedná se o masivní rošt. Tento kvalitní rošt se dá použít do všech topenišť kamen, krbů a grilů. Rošt je...

Rošt do krbových kamen, krbů a grilů
Jedná se o masivní rošt. Tento kvalitní rošt se dá použít do všech topenišť kamen, krbů a grilů. Rošt je vyroben tradiční technologií – odlitek z šedé litiny do písku. Nabízíme Vám ucelenou řadu litinových roštů. Litinové rošty se používají také často přímo na grilování masa. Velmi oblíbené užití litinových roštu je při stavbě zahradních krbů a grilů.
Litinový rošt musí být v ohništi kamen, grilu nebo krbové vložky usazen správně, tj. užší štěrbinou směrem nahoru tak, aby nemohlo v žádném případě dojít k zanešení a ucpání mezer roštu popelem. Roštem musí proudit dostatečné množství vzduchu, aby docházelo k jeho ochlazování, proto je nutné pravidelně kontrolovat, zda rošt není zanešen.  Pokud vzduch neproudí dostatečně štěrbinami roštu, je rošt nerovnoměrně tepelně zatěžován, může dojít k jeho prasknutí , případně i k jeho deformaci. V takovémto případě nelze uznat reklamaci.
Rošt je odlitek z šedé litiny, rozměry jsou udávány v toleranci + / – 3mm, litinový rošt je možné dále opracovávat řezáním, vrtáním nebo broušením.
Rozměr 245×225 mm
Síla materiálu 10 mm
Materiál Litina
Hmotnost 6000.000g
Ve slevě produkt máte možnost nakoupit jednoduše tady a teď na našem webu v oblíbené kategorii ventilátory pro krbová kamna! Nyní můžete koupit akční výrobky z naší kategorie ve výprodejové akci. Tento vyjímečný výrobce Krby Levně vás obohatí o vysoce kvalitní zboží Přesvědčte se.

Povedený výrobek 250x225 mm litinový rošt na vložku BEF od skvělého a známého výrobce Krby Levně máte možnost dostat právě nyní za výhodné peníze. Akční cena od 896 Kč.