285×155 mm litinový rošt

Rošt do krbových kamen, krbů a grilů Jedná se o masivní rošt. Tento kvalitní rošt se dá použít do všech topenišť kamen, krbů a grilů. Rošt je... více informací »
285x155 mm litinový rošt
Značka: Krby Levně
331 Kč
Ověřit dostupnost
Rošt do krbových kamen, krbů a grilů Jedná se o masivní rošt. Tento kvalitní rošt se dá použít do všech topenišť kamen, krbů a grilů. Rošt je...

Rošt do krbových kamen, krbů a grilů
Jedná se o masivní rošt. Tento kvalitní rošt se dá použít do všech topenišť kamen, krbů a grilů. Rošt je vyroben tradiční technologií – odlitek z šedé litiny do písku. Nabízíme Vám ucelenou řadu litinových roštů. Litinové rošty se používají také často přímo na grilování masa. Velmi oblíbené užití litinových roštu je při stavbě zahradních krbů a grilů.
Litinový rošt musí být v ohništi kamen, grilu nebo krbové vložky usazen správně, tj. užší štěrbinou směrem nahoru tak, aby nemohlo v žádném případě dojít k zanešení a ucpání mezer roštu popelem. Roštem musí proudit dostatečné množství vzduchu, aby docházelo k jeho ochlazování, proto je nutné pravidelně kontrolovat, zda rošt není zanešen.  Pokud vzduch neproudí dostatečně štěrbinami roštu, je rošt nerovnoměrně tepelně zatěžován, může dojít k jeho prasknutí , případně i k jeho deformaci. V takovémto případě nelze uznat reklamaci.
Rošt je odlitek z šedé litiny, rozměry jsou udávány v toleranci + / – 3mm, litinový rošt je možné dále opracovávat řezáním, vrtáním nebo broušením.
Rozměr 285×155 mm
Síla materiálu 8 mm
Materiál Litina
Hmotnost 6000.000g

Tento skvělý produkt 285×155 mm litinový rošt získáte právě nyní na našem webu v oblíbené kategorii ventilátory pro krbová kamna. Podívejte se na ještě podobné produkty ze zmíněné rubriky za super ceny! Oblíbený dodavatel Krby Levně nabízí velmi kvalitní výrobky. Nebojte, v nabídce toho máme víc, mrkněte také na další vybrané produkty od výrobce Krby Levně. Výběr toho nejlepšího najdete níže.

Tento exkluzivní produkt 285x155 mm litinový rošt od výrobce se skvělou pověstí Krby Levně lze zakoupit aktuálně na našich stránkách výhodně. Teď v akci 331 Kč.