345×265 mm ocelový rošt na krbovou vložku BEF

Rošt do krbových kamen, krbů a grilů Jedná se o masivní rošt. Tento kvalitní rošt se dá použít do všech topenišť kamen, krbů a grilů. Rošt je... více informací »
345x265 mm ocelový rošt na krbovou vložku
Značka: Krby Levně
1 711 Kč
Ověřit dostupnost
Rošt do krbových kamen, krbů a grilů Jedná se o masivní rošt. Tento kvalitní rošt se dá použít do všech topenišť kamen, krbů a grilů. Rošt je...

Rošt do krbových kamen, krbů a grilů
Jedná se o masivní rošt. Tento kvalitní rošt se dá použít do všech topenišť kamen, krbů a grilů. Rošt je vyroben tradiční technologií – odlitek z šedé litiny do písku. Nabízíme Vám ucelenou řadu litinových roštů. Litinové rošty se používají také často přímo na grilování masa. Velmi oblíbené užití litinových roštu je při stavbě zahradních krbů a grilů.
Litinový rošt musí být v ohništi kamen, grilu nebo krbové vložky usazen správně, tj. užší štěrbinou směrem nahoru tak, aby nemohlo v žádném případě dojít k zanešení a ucpání mezer roštu popelem. Roštem musí proudit dostatečné množství vzduchu, aby docházelo k jeho ochlazování, proto je nutné pravidelně kontrolovat, zda rošt není zanešen.  Pokud vzduch neproudí dostatečně štěrbinami roštu, je rošt nerovnoměrně tepelně zatěžován, může dojít k jeho prasknutí , případně i k jeho deformaci. V takovémto případě nelze uznat reklamaci.
Rošt je odlitek z šedé litiny, rozměry jsou udávány v toleranci + / – 3mm, litinový rošt je možné dále opracovávat řezáním, vrtáním nebo broušením.
Rozměr 345×265 mm
Síla materiálu 10 mm
Materiál Ocel
Hmotnost 6000.000g

Unikátní a oblíbený produkt můžete pořídit taky tady na webu v oblíbené rubrice ventilátory pro krbová kamna! Podívejte se na akční kousky z této známé sekce za akční cenu. To není všechno, u nás vám nabízíme více! Podívejte se také na více skvělých kousků od značky Krby Levně. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu. V očích zákazníků populární značka Krby Levně vám může nabídnout vysoce kvalitní produkty.

Akční a ve slevě kousek 345x265 mm ocelový rošt na krbovou vložku BEF s pečetí kvality od značky Krby Levně je dostupný v naší aktuální nabídce za výborné peníze. Nyní za akční cenu 1 711 Kč.