415×260 mm litinový rošt finský masivní

Rošt do krbových kamen, krbů a grilů Jedná se o masivní rošt. Tento kvalitní rošt se dá použít do všech topenišť kamen, krbů a grilů. Rošt je... více informací »
415x260 mm litinový rošt
Značka: Krby Levně
1 353 Kč
Ověřit dostupnost
Rošt do krbových kamen, krbů a grilů Jedná se o masivní rošt. Tento kvalitní rošt se dá použít do všech topenišť kamen, krbů a grilů. Rošt je...

Rošt do krbových kamen, krbů a grilů
Jedná se o masivní rošt. Tento kvalitní rošt se dá použít do všech topenišť kamen, krbů a grilů. Rošt je vyroben tradiční technologií – odlitek z šedé litiny do písku. Nabízíme Vám ucelenou řadu litinových roštů. Litinové rošty se používají také často přímo na grilování masa. Velmi oblíbené užití litinových roštu je při stavbě zahradních krbů a grilů.
Litinový rošt musí být v ohništi kamen, grilu nebo krbové vložky usazen správně, tj. užší štěrbinou směrem nahoru tak, aby nemohlo v žádném případě dojít k zanešení a ucpání mezer roštu popelem. Roštem musí proudit dostatečné množství vzduchu, aby docházelo k jeho ochlazování, proto je nutné pravidelně kontrolovat, zda rošt není zanešen.  Pokud vzduch neproudí dostatečně štěrbinami roštu, je rošt nerovnoměrně tepelně zatěžován, může dojít k jeho prasknutí , případně i k jeho deformaci. V takovémto případě nelze uznat reklamaci.
Rošt je odlitek z šedé litiny, rozměry jsou udávány v toleranci + / – 3mm, litinový rošt je možné dále opracovávat řezáním, vrtáním nebo broušením.
Hmotnost 8 kg
Materiál Litina
Rozměr 415×260 mm
Síla materiálu 16 mm
Tento oblíbený produkt 415×260 mm litinový rošt finský masivní je k dispozici jednoduše tu zařazený v kategorii ventilátory pro krbová kamna. Prozkoumejte vyjímečné produkty z naší sekce za výhodné peníze. U nás vám nabídneme víc, prozkoumejte u nás také další prověřené produkty od značky Krby Levně. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Značka Krby Levně dlouhodobě vyrábí špičkový sortiment.

Kvalitní a velmi žádaný kus 415x260 mm litinový rošt finský masivní od známé kvalitní značky Krby Levně jednoduše získáte u nás v bezva akci. Nabídka již od 1 353 Kč.