AMBIFIRE krbová kamna MUSCA – sklo

Krbová kamna Musca Krbová kamna Musca od firmy AmbiFire jsou na noze, takže jim nedělá problém otáčet se o 360°. Kamna mohou být umístěna... více informací »
AMBIFIRE krbová kamna MUSCA -
Značka: AMBIFIRE
55 290 Kč
Ověřit dostupnost
Krbová kamna Musca Krbová kamna Musca od firmy AmbiFire jsou na noze, takže jim nedělá problém otáčet se o 360°. Kamna mohou být umístěna...

Krbová kamna Musca
Krbová kamna Musca od firmy AmbiFire jsou na noze, takže jim nedělá problém otáčet se o 360°. Kamna mohou být umístěna v prostředku interiéru a podle toho, odkud si chceme vychutnat pohled na oheň, si kamna natočíme.
Proč krbová kamna Musca od firmy AmbiFire?

Možnost o 360° otáčení
Vhodná do nízkoenergetických domů
Elegantní klika skrytá za dveřmi
Centrální přívod externího vzduchu
Samouzavírací systém dveří
Spalovací komora je žárobetonová vyzdívka
Litinový rošt
Dvouzámkové zavírání dvířek
Jediný ovládací prvek reguluje primární a sekundární přívod vzduchu

Proč krbová kamna od firmy AmbiFire?

Firma AmbiFire vyrábí za pomoci nejmodernějších a technologických postupů.
Krbová kamna od firmy AmbiFire se vyznačují moderním designem, jsou jedinečná svým zpracováním a kvalitě použitých materiálů, k tomu vyhovují i pro nízkoenergetické domy.
Krbová kamna od firmy AmbiFire jsou vyrobeny v České republice
Externí přívod vzduchu Ano
Přikládání přední
Sekundární spalování Ano
Typ skla rovné
Záruka 24 měsíců Velmi žádaný kousek AMBIFIRE krbová kamna MUSCA – sklo lze sehnat přímo na webu ve známé sekci krbová kamna! Nyní si můžete koupit zcela nové produkty z této známé sekce v akci! Tím ale naše nabídka nekončí, naše nabídka je široká. Podívejte se taky na další kvalitní kousky značky AMBIFIRE. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu. Výrobce AMBIFIRE dodává skvělé výrobky Nové kousky každý den!

Zcela unikátní kousek AMBIFIRE krbová kamna MUSCA - sklo od populárního výrobce AMBIFIRE jde sehnat právě nyní na našich stránkách skutečně výhodně! Nyní pořídíte za 55 290 Kč.