ATC krbový ventilátor 400 s filtrem

Ventilátor ATC 400 s filtrem a termostatem určený k nucenému oběhu horkého vzduchu. Sepnutí až při dosažení požadované teploty Pokles teploty... více informací »
Krbový ventilátor 400 s
Značka: ATC
9 936 Kč
Ověřit dostupnost
Ventilátor ATC 400 s filtrem a termostatem určený k nucenému oběhu horkého vzduchu. Sepnutí až při dosažení požadované teploty Pokles teploty...

Ventilátor ATC 400 s filtrem a termostatem určený k nucenému oběhu horkého vzduchu.

Sepnutí až při dosažení požadované teploty
Pokles teploty pod nastavenou hranici ventilátor vypne
Nepřetržitý provoz
Použití obdélníkového nebo kulatého potrubí
Rozvod na větší vzdálenosti a do několika místností současně
Provoz v teplotním rozmezí od +20 do +150°C
Možnost připojení k automatickému regulátoru otáček
Určení:
Ventilátor lze využívat pro rozvod horkého vzduchu z krbu, u klimatizačního systému pak také pro vysávání nadměrného množství horkého vzduchu z klimatizované místnosti.
Bezpečnostní požadavky:
Montáž ventilátoru musí být provedena kvalifikovaným elektrikářem v souladu s platnými předpisy. Údržbu a opravy ventilátoru lze provádět výhradně po předchozím odpojení ze sítě. Před zapojením ventilátoru do sítě se ujistěte, že nedošlo k poškození rotoru nebo pláště a že se v průtokové části pláště nenacházejí žádné předměty.
 Při používání ventilátoru v systémech horkovzdušného vytápění je zakázáno:

montovat ventilátor na hořlavém materiálu
přikrývat ventilátor, – zabudovávat ventilátor do stěny
umisťovat ventilátor do tubusu krbu
Montáž a zapojení ventilátoru:
 Po rozbalení ventilátoru zkontrolujte: – stav napáječů (stav izolace), – stav pláště ventilátoru (průhyby, deformace, rotor se nesmí dotýkat pláště ventilátoru). Výše uvedené činnosti se provádějí s ohledem na případná poškození vzniklá v průběhu přepravy. Nebylo-li zjištěno žádné poškození, lze zahájit montáž ventilátoru na místě určení. Plocha určená pro instalaci ventilátoru musí být dokonale vyrovnána. Pro omezení vibrací ventilátor zamontujte na podložce z minerální vlny. Instalujte systém vzduchového potrubí od ventilátoru do místností, které budou vytápěny. Používejte pouze kovové izolované potrubí (kanály nebo izolované hliníkové potrubí). Rozváděč musí mít zajištěn přístup vzduchu. Zařízení nesmí být provozováno v zaprášeném prostředí, např. při stavebních pracích.
Hlučnost 42 dB
Výrobce ATC – Belgie
Příkon 108 W
Průměr potrubí 125 mm
Otáčky 1300 ot./min
Designový produkt ATC krbový ventilátor 400 můžete koupit právě tu na našich stránkách zařazený v rubrice ventilátory pro krbová kamna! Pořiďte si skvělé výrobky ve zmiňované kategorii za parádní cenu. Přední dodavatel ATC pro vás vyrábí vynikající zboží. Podívejte se sami. To ale ovšem není vše, náš sortiment je široký! U nás totiž najdete další prověřené produkty značky ATC. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Kvalitní kousek Krbový ventilátor 400 s filtrem od značky s dlouholetou historií ATC jednoduše můžete sehnat právě dnes za zcela nejnižší cenu! Nyní nakoupíte za 9 936 Kč.