BEF DOUBLE FEEL 6 N

Krbová vložka umožňující přikládání z jiné místnosti. Jedny dveře jsou prosklené a druhé plné, oboje otevírané do strany. Optimalizovaný... celý popis>
BEF DOUBLE FEEL 6
Značka: Rolig
50 602 Kč
Ověřit dostupnost

Krbová vložka umožňující přikládání z jiné místnosti. Jedny dveře jsou prosklené a druhé plné, oboje otevírané do strany. Optimalizovaný tvar carconového topeniště vyvinutý pomocí aerodynamického modelu. Nejmasivnější akumulační materiál na trhu carcon, který je až o 100 % masivnější než u starších typů. Strukturovaný aktivní povrch carconů zachycuje partikulární částice s následným dopalováním. Oblíbený formát dveří s černě podbarveným sklem a kličkou potaženou pravou kůží. Externí přívod vzduchu umožňuje připojení elektronické regulace hoření. Možno doobjednat čtyřstranný zazdívací rámeček s lemem 90st. Velmi oblíbený produkt BEF DOUBLE FEEL 6 můžete dostat mimo jiné tu na našich stránkách zařazený v kategorii krbové vložky! Prozkoumejte oblíbené produkty z této oblíbené sekce za zcela nejnižší cenu. To ale však není vše, přichystali jsme toho pro vás více! Máme v nabídce také více kvalitních produktů od dodavatele Rolig. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Oblíbený kus BEF DOUBLE FEEL 6 N od značky s tradicí a dobrou pověstí Rolig máte možnost najít tady nyní se slevou! Právě lze objednat jen za 50 602 Kč.