BEF DOUBLE FEEL 6 N PASSIVE

Krbová vložka umožňující přikládání z jiné místnosti. Jedny dveře jsou prosklené a druhé plné, oboje otevírané do strany. Vhodná do... celý popis>
BEF DOUBLE FEEL 6 N
Značka: Rolig
63 645 Kč
Ověřit dostupnost

Krbová vložka umožňující přikládání z jiné místnosti. Jedny dveře jsou prosklené a druhé plné, oboje otevírané do strany. Vhodná do nízkoenergetických a pasivních domů. Splňuje Blower Door test. Optimalizovaný tvar carconového topeniště vyvinutý pomocí aerodynamického modelu. Nejmasivnější akumulační materiál na trhu carcon, který je až o 100 % masivnější než u starších typů. Disponuje ale i mnohem větší akumulační schopností. Strukturovaný aktivní povrch carconů zachycuje partikulární částice s následným dopalováním. Oblíbený formát dveří s černě podbarveným sklem a kličkou potaženou pravou kůží. Externí přívod vzduchu umožňuje připojení elektronické regulace hoření. Široká nabídka příslušenství.

Exkluzivní nová řada pasivních průhledových krbových vložek BeF Double Feel Passive šetří náklady na teplo, jsou ekologické a poskytují dvojitý požitek z pozorování živého ohně. S ohledem na svoji hloubku jsou prostorově nenáročné, což oceníte především v moderních interiérech. Samozřejmostí je u vložek BeF Double Feel Passive splnění těch nejpřísnějších evropských emisních norem a limitů.

Ve slevě výrobek BEF DOUBLE FEEL 6 máte možnost nakoupit rovněž tady u nás ve známé kategorii krbové vložky! Nyní najdete akční kousky ve zmiňované rubrice za internetové ceny! Významná značka Rolig představuje top produkty Nabídka platí do vyprodání zásob. Přichystali jsme toho pro vás více, u nás najdete další prověřené zboží značky Rolig. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce.

Tento zlevněný výrobek BEF DOUBLE FEEL 6 N PASSIVE od předního výrobce Rolig můžete pořídit v naší online nabídce za výhodné peníze! Akční ceny již od 63 645 Kč.