BEF FEEL 7

Krbová vložka, která disponuje inovativním oplachem skla a bezchybně čistým sklem. Vzduch je veden zády přes nahřívací komory. Ty zajišťují... celý popis>
BEF FEEL 7
Značka: Rolig
37 735 Kč
Ověřit dostupnost

Krbová vložka, která disponuje inovativním oplachem skla a bezchybně čistým sklem. Vzduch je veden zády přes nahřívací komory. Ty zajišťují vyšší teplotu přivedeného vzduchu pro oplach skla a jeho pomalejší proudění. Vložka má optimalizovaný tvar carconového topeniště vyvinutý pomocí aerodynamického modelu. Nejmasivnější akumulační materiál na trhu carcon, který je až o 100 % masivnější než u starších typů. Strukturovaný aktivní povrch carconů zachycuje partikulární částice s následným dopalováním. Externí přívod vzduchu umožňuje připojení elektronické regulace hoření. Jednoduché ovládání jedním regulačním prvkem a klička potažená pravou kůží. Možno doobjednat čtyřstranný zazdívací rámeček s lemem 90st.

Hodně povedený výrobek BEF FEEL 7 dostanete lehce tady na stránkách umístěný v sekci krbové vložky. Nyní získáte akční produkty z této rubriky za akční cenu.

Unikátní produkt BEF FEEL 7 od značky s dlouholetou tradicí Rolig máte možnost najít aktuálně opravdu výhodně. Právě lze objednat jen za 37 735 Kč.