BERTRAMS klapka 150 mm/2mm

Kouřovody BERTRAMS jsou ocelové kouřovody pro tuhá paliva, určené k připojení krbových kamen, krbových vložek a jiných spotřebičů ke... více informací »
BERTRAMS klapka 150 mm/2mm
Značka: PARKANEX
568 Kč
Ověřit dostupnost
Kouřovody BERTRAMS jsou ocelové kouřovody pro tuhá paliva, určené k připojení krbových kamen, krbových vložek a jiných spotřebičů ke...

Kouřovody BERTRAMS jsou ocelové kouřovody pro tuhá paliva, určené k připojení krbových kamen, krbových vložek a jiných spotřebičů ke komínu.
Jsou vyrobené z černého plechu o tloušťce 2mm a jsou tedy velmi odolné. Ocelové kouřovody Bertrams nabízíme od průměru 120mm až do průměru 200m
Proč právě ocelové kouřovody Bertrams?

vysoká kvalita
síla 2mm
precizní zpracování
dlouhá životnost
kouřovody Bertrams splňují všechny evropské normy

Z dlouholeté zkušenosti prodeje těchto kouřovodů je určitě DOPORUČUJEME!
Tepelná odolnost 400 °C
Materiál kouřovodu 2 mm ocelový plech
Síla materiálu 2 mm
Barevné provedení černá
Délka 25 cm Kvalitní a velmi žádaný produkt lze pořídit právě teď tu na našich stránkách ve známé rubrice kouřovody! Najděte si zlevněné produkty ve zmíněné kategorii za outletovou cenu! To ovšem není všechno, nebojte, v nabídce toho máme víc! U nás v nabídce najdete více skvělých kousků značky BERTRAMS. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Známý dodavatel BERTRAMS pro své zákazníky dodává top zboží.

Tento zlevněný kousek BERTRAMS klapka 150 mm/2mm značky BERTRAMS můžete najít zde ve slevě! V akci od 568 Kč.