BERTRAMS koleno – stavitelné 45* 150mm/2mm

Kouřovody BERTRAMS jsou ocelové kouřovody pro tuhá paliva, určené k připojení krbových kamen, krbových vložek a jiných spotřebičů ke... více informací »
BERTRAMS koleno - stavitelné 45*
Značka: PARKANEX
494 Kč
Ověřit dostupnost
Kouřovody BERTRAMS jsou ocelové kouřovody pro tuhá paliva, určené k připojení krbových kamen, krbových vložek a jiných spotřebičů ke...

Kouřovody BERTRAMS jsou ocelové kouřovody pro tuhá paliva, určené k připojení krbových kamen, krbových vložek a jiných spotřebičů ke komínu.
Jsou vyrobené z černého plechu o tloušťce 2mm a jsou tedy velmi odolné. Ocelové kouřovody Bertrams nabízíme od průměru 120mm až do průměru 200m
Proč právě ocelové kouřovody Bertrams?

vysoká kvalita
síla 2mm
precizní zpracování
dlouhá životnost
kouřovody Bertrams splňují všechny evropské normy

Z dlouholeté zkušenosti prodeje těchto kouřovodů je určitě DOPORUČUJEME!
Tepelná odolnost 400 °C
Materiál kouřovodu 2 mm ocelový plech
Síla materiálu 2 mm
Barevné provedení černá
Průměr kouřovodu 150 mmVýjimečný produkt BERTRAMS koleno – stavitelné 45* 150mm/2mm je k sehnání již dnes tu na stránkách v populární rubrice kouřovody. Vyhledejte si zcela nové zboží z této sekce za báječnou cenu. Známý výrobce BERTRAMS má k dispozici kvalitní sortiment To ale však není vše, nebojte, v nabídce toho máme víc! U nás v nabídce najdete další kousky od dodavatele BERTRAMS. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Tento nejprodávanější produkt BERTRAMS koleno - stavitelné 45* 150mm/2mm od této skvělé značky BERTRAMS máte možnost nakoupit právě nyní na našich stránkách za zcela nejnižší cenu! Výhodně za skvělou cenu 494 Kč.