BERTRAMS přechodka 200/150mm/2mm – kamna/komín

Kouřovody BERTRAMS jsou ocelové kouřovody pro tuhá paliva, určené k připojení krbových kamen, krbových vložek a jiných spotřebičů ke... více informací »
BERTRAMS přechodka 200/150mm/2mm -
Značka: PARKANEX
452 Kč
Ověřit dostupnost
Kouřovody BERTRAMS jsou ocelové kouřovody pro tuhá paliva, určené k připojení krbových kamen, krbových vložek a jiných spotřebičů ke...

Kouřovody BERTRAMS jsou ocelové kouřovody pro tuhá paliva, určené k připojení krbových kamen, krbových vložek a jiných spotřebičů ke komínu.
Jsou vyrobené z černého plechu o tloušťce 2mm a jsou tedy velmi odolné. Ocelové kouřovody Bertrams nabízíme od průměru 120mm až do průměru 200m
Proč právě ocelové kouřovody Bertrams?

vysoká kvalita
síla 2mm
precizní zpracování
dlouhá životnost
kouřovody Bertrams splňují všechny evropské normy

Z dlouholeté zkušenosti prodeje těchto kouřovodů je určitě DOPORUČUJEME!
Tepelná odolnost 400 °C
Materiál kouřovodu 2 mm ocelový plech
Síla materiálu 2 mm
Barevné provedení černá
Délka překrytí 50 mmVelmi žádaný produkt můžete dostat jednoduše tady u nás v rubrice kouřovody. Prozkoumejte další produkty ve zmíněné kategorii za akční cenu! Náš sortiment je ale široký, prozkoumejte u nás také více kousků od značky BERTRAMS. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Hodně oblíbený kousek BERTRAMS přechodka 200/150mm/2mm - kamna/komín od populárního výrobce BERTRAMS je k sehnání tady a teď téměř zdarma! Nyní pořídíte jen za 452 Kč.