BERTRAMS přechodka do keramického komína 160/160mm/2mm kamna/komín

Kouřovody BERTRAMS jsou ocelové kouřovody pro tuhá paliva, určené k připojení krbových kamen, krbových vložek a jiných spotřebičů ke... více informací »
BERTRAMS přechodka do keramického komína 160/160mm/2mm
Značka: PARKANEX
915 Kč
Ověřit dostupnost
Kouřovody BERTRAMS jsou ocelové kouřovody pro tuhá paliva, určené k připojení krbových kamen, krbových vložek a jiných spotřebičů ke...

Kouřovody BERTRAMS jsou ocelové kouřovody pro tuhá paliva, určené k připojení krbových kamen, krbových vložek a jiných spotřebičů ke komínu.
Jsou vyrobené z černého plechu o tloušťce 2mm a jsou tedy velmi odolné. Ocelové kouřovody Bertrams nabízíme od průměru 120mm až do průměru 200m
Proč právě ocelové kouřovody Bertrams?

vysoká kvalita
síla 2mm
precizní zpracování
dlouhá životnost
kouřovody Bertrams splňují všechny evropské normy

Z dlouholeté zkušenosti prodeje těchto kouřovodů je určitě DOPORUČUJEME!
Tepelná odolnost 400 °C
Materiál kouřovodu 2 mm ocelový plech
Síla materiálu 2 mm
Barevné provedení černá
Délka 25 cm Kvalitní a žádaný produkt BERTRAMS přechodka do keramického komína 160/160mm/2mm je k dispozici bezprostředně tady a teď na našich stránkách ve známé sekci kouřovody! Vyberte si parádní produkty z naší rubriky za nejlepší ceny. Oblíbený výrobce BERTRAMS dlouhodobě prodává velmi kvalitní zboží. Nakupujte, dokud je zboží sladem!

Tento nejprodávanější výrobek BERTRAMS přechodka do keramického komína 160/160mm/2mm kamna/komín od značky s dlouholetou historií BERTRAMS snadno naleznete právě teď až neuvěřitelně levně. Levně za 915 Kč.