BERTRAMS přechodka do keramického komína 160/180mm/2mm kamna/komín

Kouřovody Bertrams mají dlouhou životnost a díky speciálnímu žáruvzdornému laku, máte jistotu, že se Vám barva nesloupe. Bertrams je originální... více informací »
BERTRAMS přechodka do keramického
Značka: PARKANEX
915 Kč
Ověřit dostupnost
Kouřovody Bertrams mají dlouhou životnost a díky speciálnímu žáruvzdornému laku, máte jistotu, že se Vám barva nesloupe. Bertrams je originální...

Kouřovody Bertrams mají dlouhou životnost a díky speciálnímu žáruvzdornému laku, máte jistotu, že se Vám barva nesloupe. Bertrams je originální výrobce, jehož výroba je založena na dlouhé rodinné tradici.
Tepelná odolnost 400 °C
Materiál kouřovodu 2 mm ocelový plech
Barevné provedení černá
Délka 25 cm
Průměr kouřovodu 160/180 mm
Zajímavý kus BERTRAMS přechodka do keramického komína 160/180mm/2mm kamna/komín jde získat taky tady na stránkách v populární sekci kouřovody! Nyní získáte zcela nové výrobky ze zmíněné sekce za super cenu! Tento vyjímečný výrobce BERTRAMS poskytuje top výrobky. Však to vidíte sami.

Nejprodávanější kousek BERTRAMS přechodka do keramického komína 160/180mm/2mm kamna/komín od našeho výrobce BERTRAMS lze zakoupit aktuálně na našich stránkách v bezva akci. V současnosti pořídíte za cenu 915 Kč.