BERTRAMS růžice komínová 180mm/2mm

Kouřovody BERTRAMS jsou ocelové kouřovody pro tuhá paliva, určené k připojení krbových kamen, krbových vložek a jiných spotřebičů ke... více informací »
BERTRAMS růžice komínová 180mm/2mm
Značka: PARKANEX
189 Kč
Ověřit dostupnost
Kouřovody BERTRAMS jsou ocelové kouřovody pro tuhá paliva, určené k připojení krbových kamen, krbových vložek a jiných spotřebičů ke...

Kouřovody BERTRAMS jsou ocelové kouřovody pro tuhá paliva, určené k připojení krbových kamen, krbových vložek a jiných spotřebičů ke komínu.
Jsou vyrobené z černého plechu o tloušťce 2mm a jsou tedy velmi odolné. Ocelové kouřovody Bertrams nabízíme od průměru 120mm až do průměru 200m
Proč právě ocelové kouřovody Bertrams?

vysoká kvalita
síla 2mm
precizní zpracování
dlouhá životnost
kouřovody Bertrams splňují všechny evropské normy

Z dlouholeté zkušenosti prodeje těchto kouřovodů je určitě DOPORUČUJEME!
Tepelná odolnost 400 °C
Materiál kouřovodu 0,6 mm ocelový plech
Barevné provedení černá
Průměr kouřovodu 180 mm
Hmotnost 50.000g
Tento vynikající produkt lze koupit bez problémů tady na stránkách umístěný v kategorii kouřovody. Nyní můžete koupit akční výrobky ve zmíněné rubrice z pohodlí domova! V očích zákazníků populární výrobce BERTRAMS pro své zákazníky prodává top výrobky. Tím ale naše nabídka nekončí, přichystali jsme toho pro vás více! Mrkněte také na další vybrané kousky od dodavatele BERTRAMS. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Kvalitní a žádaný produkt BERTRAMS růžice komínová 180mm/2mm od známého předního výrobce BERTRAMS lze pořídit zde teď za super peníze! Produkt nakoupíte teď u nás za 189 Kč.