BERTRAMS trubka 160mm/2mm/100cm

Kouřovody BERTRAMS jsou ocelové kouřovody pro tuhá paliva, určené k připojení krbových kamen, krbových vložek a jiných spotřebičů ke... více informací »
BERTRAMS trubka 160mm/2mm/100cm
Značka: PARKANEX
926 Kč
Ověřit dostupnost
Kouřovody BERTRAMS jsou ocelové kouřovody pro tuhá paliva, určené k připojení krbových kamen, krbových vložek a jiných spotřebičů ke...

Kouřovody BERTRAMS jsou ocelové kouřovody pro tuhá paliva, určené k připojení krbových kamen, krbových vložek a jiných spotřebičů ke komínu.
Jsou vyrobené z černého plechu o tloušťce 2mm a jsou tedy velmi odolné. Ocelové kouřovody Bertrams nabízíme od průměru 120mm až do průměru 200m
Proč právě ocelové kouřovody Bertrams?

vysoká kvalita
síla 2mm
precizní zpracování
dlouhá životnost
kouřovody Bertrams splňují všechny evropské normy

Z dlouholeté zkušenosti prodeje těchto kouřovodů je určitě DOPORUČUJEME!
Tepelná odolnost 400 °C
Materiál kouřovodu 2 mm ocelový plech
Síla materiálu 2 mm
Barevné provedení černá
Délka 100 cm Tento výjimečný výrobek je k dostání již dnes na našem webu v populární sekci kouřovody. Nyní získáte ještě jiné produkty z naší rubriky ve výhodné akci! Tím ale naše nabídka nekončí, naše nabídka je široká. Podívejte se taky na více kousků značky BERTRAMS. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu. Mezi zákazníky oblíbená značka BERTRAMS dodává skvělý sortiment. Nabídku denně aktualizujeme a rozšiřujeme!

Hodně prodávaný produkt BERTRAMS trubka 160mm/2mm/100cm od dodavatele kvalitních produktů BERTRAMS snadno naleznete zrovna dneska za skvělou cenu. Nyní pořídíte jen za 926 Kč.