BERTRAMS zděř jednostěnná 180mm/2mm

Kouřovody BERTRAMS jsou ocelové kouřovody pro tuhá paliva, určené k připojení krbových kamen, krbových vložek a jiných spotřebičů ke... více informací »
BERTRAMS zděř jednostěnná 180mm/2mm
Značka: PARKANEX
231 Kč
Ověřit dostupnost
Kouřovody BERTRAMS jsou ocelové kouřovody pro tuhá paliva, určené k připojení krbových kamen, krbových vložek a jiných spotřebičů ke...

Kouřovody BERTRAMS jsou ocelové kouřovody pro tuhá paliva, určené k připojení krbových kamen, krbových vložek a jiných spotřebičů ke komínu.
Jsou vyrobené z černého plechu o tloušťce 2mm a jsou tedy velmi odolné. Ocelové kouřovody Bertrams nabízíme od průměru 120mm až do průměru 200m
Proč právě ocelové kouřovody Bertrams?

vysoká kvalita
síla 2mm
precizní zpracování
dlouhá životnost
kouřovody Bertrams splňují všechny evropské normy

Z dlouholeté zkušenosti prodeje těchto kouřovodů je určitě DOPORUČUJEME!
Tepelná odolnost 400 °C
Materiál kouřovodu 1 mm ocelový plech
Barevné provedení černá
Průměr kouřovodu 180 mm
Hmotnost 900.000g
Neodolatelný produkt naleznete právě tady na stránkách umístěný v sekci kouřovody. Nyní můžete získat akční kousky ve zmiňované sekci za nejlepší ceny! U nás vám nabídneme víc, máme v nabídce také další skvělé produkty od výrobce BERTRAMS. Výběr toho nejlepšího najdete níže.

Tento kvalitní kus BERTRAMS zděř jednostěnná 180mm/2mm od společnosti s dlouholetou tradicí BERTRAMS je k sehnání v aktuální nabídce za akční cenu. Stojí teď u nás 231 Kč.