BERTRAMS zděř jednostěnná 200mm/2mm

Kouřovody BERTRAMS jsou ocelové kouřovody pro tuhá paliva, určené k připojení krbových kamen, krbových vložek a jiných spotřebičů ke... více informací »
BERTRAMS zděř jednostěnná 200mm/2mm
Značka: PARKANEX
231 Kč
Ověřit dostupnost
Kouřovody BERTRAMS jsou ocelové kouřovody pro tuhá paliva, určené k připojení krbových kamen, krbových vložek a jiných spotřebičů ke...

Kouřovody BERTRAMS jsou ocelové kouřovody pro tuhá paliva, určené k připojení krbových kamen, krbových vložek a jiných spotřebičů ke komínu.
Jsou vyrobené z černého plechu o tloušťce 2mm a jsou tedy velmi odolné. Ocelové kouřovody Bertrams nabízíme od průměru 120mm až do průměru 200m
Proč právě ocelové kouřovody Bertrams?

vysoká kvalita
síla 2mm
precizní zpracování
dlouhá životnost
kouřovody Bertrams splňují všechny evropské normy

Z dlouholeté zkušenosti prodeje těchto kouřovodů je určitě DOPORUČUJEME!
Tepelná odolnost 400 °C
Materiál kouřovodu 1 mm ocelový plech
Barevné provedení černá
Průměr kouřovodu 200 mm
Hmotnost 900.000g
Tento výjimečný produkt BERTRAMS zděř jednostěnná 200mm/2mm máte možnost koupit aktuálně na webu v oblíbené kategorii kouřovody! Mrkněte na akční výrobky z této známé kategorie za mimořádně nízkou cenu. Oblíbený výrobce BERTRAMS vás a vaše blízké obohatí o velmi kvalitní zboží. To není všechno, naše nabídka je široká! Mrkněte na další skvělé produkty od výrobce BERTRAMS. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Tento kvalitní výrobek BERTRAMS zděř jednostěnná 200mm/2mm od kvalitního výrobce BERTRAMS máte možnost získat u nás nyní za neuvěřitelně výhodnou cenu! Cena již od 231 Kč.