BLIST krbová kamna AMBASADOR R s troubou – červená

Proč krbová kamna Blist AMBASADOR R s troubou - červená?  Jedná se o kvalitní krbová kamna vyrobena z ocelového plechu. Topeniště krbových kamen... více informací »
BLIST krbová kamna AMBASADOR R s
Značka: BLIST
17 556 Kč
Ověřit dostupnost
Proč krbová kamna Blist AMBASADOR R s troubou - červená?  Jedná se o kvalitní krbová kamna vyrobena z ocelového plechu. Topeniště krbových kamen...

Proč krbová kamna Blist AMBASADOR R s troubou – červená?
 Jedná se o kvalitní krbová kamna vyrobena z ocelového plechu. Topeniště krbových kamen Blist je vyloženo šamotem, který absorbované teplo vyzařuje do prostoru ještě nějaký ten čas po vyhasnutí. V kamnech je díky použitému materiálu možné topit dřevem a dřevěnými briketami. Hnědé uhlí výrobce nedoporučuje!!!
Krbová kamna Blist jsou opatřena regulací na přívodu vzduchu, díky kterému máte možnost si regulovat intenzitu hoření, čiže jejich výkon.
 Jaké jsou přednosti krbových kamen Blist AMBASADOR R s troubou – červená?

Kvalitní materiál
Nízká pořizovací cena
Regulační klapka

 Krbová kamna BLIST jsou vyrobena v Srbsku a díky obrovskému prodanému počtu kusů v ČR, můžeme tato kamna pouze doporučit!
Typ kamen dvouplášťová
Účinnost kamen 75 %
Popelník Ano
Přikládání přední
Odvod spalin vrchní

Tento oblíbený produkt BLIST krbová kamna AMBASADOR R s troubou - červená od společnosti BLIST dostanete právě nyní na našich stránkách za rozumné peníze. Produkt nakoupíte teď u nás za 17 556 Kč.