BLIST krbová kamna B MAX 1 – černá

Proč krbová kamna Blist B MAX 1 - černá?  Jedná se o kvalitní krbová kamna vyrobena z ocelového plechu. Topeniště krbových kamen Blist je... více informací »
BLIST krbová kamna B MAX
Značka: BLIST
19 596 Kč
Ověřit dostupnost
Proč krbová kamna Blist B MAX 1 - černá?  Jedná se o kvalitní krbová kamna vyrobena z ocelového plechu. Topeniště krbových kamen Blist je...

Proč krbová kamna Blist B MAX 1 – černá?
 Jedná se o kvalitní krbová kamna vyrobena z ocelového plechu. Topeniště krbových kamen Blist je vyloženo šamotem, který absorbované teplo vyzařuje do prostoru ještě nějaký ten čas po vyhasnutí. V kamnech je díky použitému materiálu možné topit dřevem a dřevěnými briketami. Hnědé uhlí výrobce nedoporučuje!!!
Krbová kamna Blist jsou opatřena regulací na přívodu vzduchu, díky kterému máte možnost si regulovat intenzitu hoření, čiže jejich výkon.
 Jaké jsou přednosti krbových kamen Blist B MAX 1 – černá?

Kvalitní materiál
Nízká pořizovací cena
Regulační klapka

 Krbová kamna BLIST jsou vyrobena v Srbsku a díky obrovskému prodanému počtu kusů v ČR, můžeme tato kamna pouze doporučit!
Přikládání přední
Popelník Ano
Odvod spalin vrchní
Typ skla rovné
Deflektor (clona) Ano

Oblíbený a kvalitní produkt BLIST krbová kamna B MAX 1 - černá od značky s dlouholetou tradicí BLIST snadno seženete momentálně v naši nabídce skutečně výhodně. Zrovna nyní za cenu 19 596 Kč.