BLIST krbová kamna B1 – černá

Proč krbová kamna B1 - černá?  Jedná se o kvalitní krbová kamna vyrobena z ocelového plechu. Topeniště krbových kamen Blist je vyloženo šamotem,... více informací »
BLIST krbová kamna B1
Značka: BLIST
6 711 Kč
Ověřit dostupnost
Proč krbová kamna B1 - černá?  Jedná se o kvalitní krbová kamna vyrobena z ocelového plechu. Topeniště krbových kamen Blist je vyloženo šamotem,...

Proč krbová kamna B1 – černá?
 Jedná se o kvalitní krbová kamna vyrobena z ocelového plechu. Topeniště krbových kamen Blist je vyloženo šamotem, který absorbované teplo vyzařuje do prostoru ještě nějaký ten čas po vyhasnutí. V kamnech je díky použitému materiálu možné topit dřevem a dřevěnými briketami. Hnědé uhlí výrobce nedoporučuje!!!
Krbová kamna Blist jsou opatřena regulací na přívodu vzduchu, díky kterému máte možnost si regulovat intenzitu hoření, čiže jejich výkon.
 Jaké jsou přednosti krbových kamen Blist B1 – černá?

Kvalitní materiál
Nízká pořizovací cena
Regulační klapka

 Krbová kamna BLIST jsou vyrobena v Srbsku a díky obrovskému prodanému počtu kusů v ČR, můžeme tato kamna pouze doporučit!
Přikládání přední
Účinnost kamen 78 %
Odvod spalin vrchní
Typ skla rovné
Deflektor (clona) Ano

Super produkt BLIST krbová kamna B1 - černá od kvalitní společnosti BLIST je k získání v naší aktuální nabídce téměř zdarma! V současnosti za 6 711 Kč.