BLIST krbová kamna B10 – černá

Proč krbová kamna B10 - černá?  Jedná se o kvalitní krbová kamna vyrobena z ocelového plechu. Topeniště krbových kamen Blist je vyloženo... více informací »
BLIST krbová kamna B10
Značka: BLIST
7 785 Kč
Ověřit dostupnost
Proč krbová kamna B10 - černá?  Jedná se o kvalitní krbová kamna vyrobena z ocelového plechu. Topeniště krbových kamen Blist je vyloženo...

Proč krbová kamna B10 – černá?
 Jedná se o kvalitní krbová kamna vyrobena z ocelového plechu. Topeniště krbových kamen Blist je vyloženo šamotem, který absorbované teplo vyzařuje do prostoru ještě nějaký ten čas po vyhasnutí. V kamnech je díky použitému materiálu možné topit dřevem a dřevěnými briketami. Hnědé uhlí výrobce nedoporučuje!!!
Krbová kamna Blist jsou opatřena regulací na přívodu vzduchu, díky kterému máte možnost si regulovat intenzitu hoření, čiže jejich výkon.
 Jaké jsou přednosti krbových kamen Blist B10 – černá?

Kvalitní materiál
Nízká pořizovací cena
Regulační klapka

 Krbová kamna BLIST jsou vyrobena v Srbsku a díky obrovskému prodanému počtu kusů v ČR, můžeme tato kamna pouze doporučit!
Popelník Ano
Účinnost kamen 78 %
Přikládání přední
Odvod spalin vrchní
Typ skla rovné

Tento unikátní výrobek BLIST krbová kamna B10 - černá od oblíbené značky BLIST jednoduše můžete najít v aktuální nabídce za extra cenu! V současnosti pořídíte za cenu 7 785 Kč.