BLIST krbová kamna BASEL – černá

Proč krbová kamna Blist BASEL - černá?  Jedná se o kvalitní krbová kamna vyrobena z ocelového plechu. Topeniště krbových kamen Blist je vyloženo... více informací »
BLIST krbová kamna BASEL -
Značka: BLIST
7 489 Kč
Ověřit dostupnost
Proč krbová kamna Blist BASEL - černá?  Jedná se o kvalitní krbová kamna vyrobena z ocelového plechu. Topeniště krbových kamen Blist je vyloženo...

Proč krbová kamna Blist BASEL – černá?
 Jedná se o kvalitní krbová kamna vyrobena z ocelového plechu. Topeniště krbových kamen Blist je vyloženo šamotem, který absorbované teplo vyzařuje do prostoru ještě nějaký ten čas po vyhasnutí. V kamnech je díky použitému materiálu možné topit dřevem a dřevěnými briketami. Hnědé uhlí výrobce nedoporučuje!!!
Krbová kamna Blist jsou opatřena regulací na přívodu vzduchu, díky kterému máte možnost si regulovat intenzitu hoření, čiže jejich výkon.
 Jaké jsou přednosti kamen Blist BASEL – černá?

Kvalitní materiál
Nízká pořizovací cena
Regulační klapka

 Krbová kamna BLIST jsou vyrobena v Srbsku a díky obrovskému prodanému počtu kusů v ČR, můžeme tato kamna pouze doporučit!
Přikládání přední
Popelník Ano
Odvod spalin vrchní
Typ skla přední
Rozměr topeniště (Š x V x H) 350x560x310 mm

Tento velmi žádaný produkt BLIST krbová kamna BASEL - černá od výrobce se zárukou kvality BLIST jednoduše můžete získat tady teď právě za parádní cenu. Nyní lze objednat jen za 7 489 Kč.