BLIST krbová kamna MILANO E (BRM E) s výměníkem – šedá

Proč krbová kamna Blist MILANO E (BRM E) s výměníkem - šedá?  Jedná se o kvalitní krbová kamna vyrobena z ocelového plechu. Topeniště krbových... více informací »
BLIST krbová kamna MILANO E (BRM E) s výměníkem
Značka: BLIST
27 381 Kč
Ověřit dostupnost
Proč krbová kamna Blist MILANO E (BRM E) s výměníkem - šedá?  Jedná se o kvalitní krbová kamna vyrobena z ocelového plechu. Topeniště krbových...

Proč krbová kamna Blist MILANO E (BRM E) s výměníkem – šedá?
 Jedná se o kvalitní krbová kamna vyrobena z ocelového plechu. Topeniště krbových kamen Blist je vyloženo šamotem, který absorbované teplo vyzařuje do prostoru ještě nějaký ten čas po vyhasnutí. V kamnech je díky použitému materiálu možné topit dřevem a dřevěnými briketami. Hnědé uhlí výrobce nedoporučuje!!!
Krbová kamna Blist jsou opatřena regulací na přívodu vzduchu, díky kterému máte možnost si regulovat intenzitu hoření, čiže jejich výkon.
 Jaké jsou přednosti kamen Blist MILANO E (BRM E) s výměníkem – šedá?

Kvalitní materiál
Nízká pořizovací cena
Regulační klapka

 Krbová kamna BLIST jsou vyrobena v Srbsku a díky obrovskému prodanému počtu kusů v ČR, můžeme tato kamna pouze doporučit!
Popelník Ano
Účinnost kamen 62 %
Přikládání přední
Odvod spalin vrchní
Typ skla rovné

Kvalitní a oblíbený kousek BLIST krbová kamna MILANO E (BRM E) s výměníkem - šedá od značky se zárukou kvality BLIST máte možnost sehnat na našich stránkách za neuvěřitelně výhodnou cenu. Zrovna nyní za cenu 27 381 Kč.