BLIST krbová kamna NAPOLI (BR) s troubou – černá

Proč krbová kamna Blist NAPOLI (BR) s troubou - černá?  Jedná se o kvalitní krbová kamna vyrobena z ocelového plechu. Topeniště krbových kamen... více informací »
BLIST krbová kamna NAPOLI (BR) s
Značka: BLIST
14 710 Kč
Ověřit dostupnost
Proč krbová kamna Blist NAPOLI (BR) s troubou - černá?  Jedná se o kvalitní krbová kamna vyrobena z ocelového plechu. Topeniště krbových kamen...

Proč krbová kamna Blist NAPOLI (BR) s troubou – černá?
 Jedná se o kvalitní krbová kamna vyrobena z ocelového plechu. Topeniště krbových kamen Blist je vyloženo šamotem, který absorbované teplo vyzařuje do prostoru ještě nějaký ten čas po vyhasnutí. V kamnech je díky použitému materiálu možné topit dřevem a dřevěnými briketami. Hnědé uhlí výrobce nedoporučuje!!!
Krbová kamna Blist jsou opatřena regulací na přívodu vzduchu, díky kterému máte možnost si regulovat intenzitu hoření, čiže jejich výkon.
 Jaké jsou přednosti krbových kamen Blist NAPOLI (BR) s troubou – černá?

Kvalitní materiál
Nízká pořizovací cena
Regulační klapka

 Krbová kamna BLIST jsou vyrobena v Srbsku a díky obrovskému prodanému počtu kusů v ČR, můžeme tato kamna pouze doporučit!
Popelník Ano
Účinnost kamen 62 %
Přikládání přední
Odvod spalin vrchní
Typ skla rovné

Tento velmi žádaný kus BLIST krbová kamna NAPOLI (BR) s troubou - černá od výrobce BLIST snadno můžete pořídit v aktuální nabídce téměř zdarma! Na našich stránkách za 14 710 Kč.