BLIST krbová kamna PADOVA – černá

Proč krbová kamna Blist PADOVA - černá?  Jedná se o kvalitní krbová kamna vyrobena z ocelového plechu. Topeniště krbových kamen Blist je vyloženo... více informací »
BLIST krbová kamna PADOVA -
Značka: BLIST
9 717 Kč
Ověřit dostupnost
Proč krbová kamna Blist PADOVA - černá?  Jedná se o kvalitní krbová kamna vyrobena z ocelového plechu. Topeniště krbových kamen Blist je vyloženo...

Proč krbová kamna Blist PADOVA – černá?
 Jedná se o kvalitní krbová kamna vyrobena z ocelového plechu. Topeniště krbových kamen Blist je vyloženo šamotem, který absorbované teplo vyzařuje do prostoru ještě nějaký ten čas po vyhasnutí. V kamnech je díky použitému materiálu možné topit dřevem a dřevěnými briketami. Hnědé uhlí výrobce nedoporučuje!!!
Krbová kamna Blist jsou opatřena regulací na přívodu vzduchu, díky kterému máte možnost si regulovat intenzitu hoření, čiže jejich výkon.
 Jaké jsou přednosti kamen Blist PADOVA – černá?

Kvalitní materiál
Nízká pořizovací cena
Regulační klapka

 Krbová kamna BLIST jsou vyrobena v Srbsku a díky obrovskému prodanému počtu kusů v ČR, můžeme tato kamna pouze doporučit!
Přikládání přední
Popelník Ano
Odvod spalin vrchní
Typ skla rovné
Záruka 24 měsíců

Výjimečný výrobek BLIST krbová kamna PADOVA - černá od našeho známého výrobce BLIST jednoduše seženete právě dnes za super peníze! Stojí teď u nás 9 717 Kč.