BLIST krbová kamna PADOVA E (BLIST B22 E) s výměníkem – černá

Proč krbová kamna Blist PADOVA E (BLIST B22 E) s výměníkem - černá?  Jedná se o kvalitní krbová kamna vyrobena z ocelového plechu. Topeniště... více informací »
BLIST krbová kamna PADOVA E (BLIST
Značka: BLIST
17 180 Kč
Ověřit dostupnost
Proč krbová kamna Blist PADOVA E (BLIST B22 E) s výměníkem - černá?  Jedná se o kvalitní krbová kamna vyrobena z ocelového plechu. Topeniště...

Proč krbová kamna Blist PADOVA E (BLIST B22 E) s výměníkem – černá?
 Jedná se o kvalitní krbová kamna vyrobena z ocelového plechu. Topeniště krbových kamen Blist je vyloženo šamotem, který absorbované teplo vyzařuje do prostoru ještě nějaký ten čas po vyhasnutí. V kamnech je díky použitému materiálu možné topit dřevem a dřevěnými briketami. Hnědé uhlí výrobce nedoporučuje!!!
Krbová kamna Blist jsou opatřena regulací na přívodu vzduchu, díky kterému máte možnost si regulovat intenzitu hoření, čiže jejich výkon.
 Jaké jsou přednosti kamen Blist PADOVA E (BLIST B22 E) s výměníkem – černá?

Kvalitní materiál
Nízká pořizovací cena
Regulační klapka

 Krbová kamna BLIST jsou vyrobena v Srbsku a díky obrovskému prodanému počtu kusů v ČR, můžeme tato kamna pouze doporučit!
Popelník Ano
Účinnost kamen 78 %
Přikládání přední
Odvod spalin vrchní
Typ skla rovné

Výjimečný výrobek BLIST krbová kamna PADOVA E (BLIST B22 E) s výměníkem - černá od známého výrobce BLIST snadno můžete najít aktuálně na webu za extra cenu! V akci od 17 180 Kč.