BLIST krbová kamna POLAR – černá

Proč krbová kamna Blist POLAR - černá?  Jedná se o kvalitní krbová kamna vyrobena z ocelového plechu. Topeniště krbových kamen Blist je vyloženo... více informací »
BLIST krbová kamna POLAR -
Značka: BLIST
20 240 Kč
Ověřit dostupnost
Proč krbová kamna Blist POLAR - černá?  Jedná se o kvalitní krbová kamna vyrobena z ocelového plechu. Topeniště krbových kamen Blist je vyloženo...

Proč krbová kamna Blist POLAR – černá?
 Jedná se o kvalitní krbová kamna vyrobena z ocelového plechu. Topeniště krbových kamen Blist je vyloženo šamotem, který absorbované teplo vyzařuje do prostoru ještě nějaký ten čas po vyhasnutí. V kamnech je díky použitému materiálu možné topit dřevem a dřevěnými briketami. Hnědé uhlí výrobce nedoporučuje!!!
Krbová kamna Blist jsou opatřena regulací na přívodu vzduchu, díky kterému máte možnost si regulovat intenzitu hoření, čiže jejich výkon.
 Jaké jsou přednosti krbových kamen Blist POLAR – černá?

Kvalitní materiál
Nízká pořizovací cena
Regulační klapka

 Krbová kamna BLIST jsou vyrobena v Srbsku a díky obrovskému prodanému počtu kusů v ČR, můžeme tato kamna pouze doporučit!
Popelník Ano
Účinnost kamen 78 %
Přikládání přední
Odvod spalin vrchní
Typ skla rovné

Povedený kousek BLIST krbová kamna POLAR - černá od dodavatele s dlouholetou historií BLIST jednoduše můžete najít momentálně na našich stránkách za nejnižší cenu! Cenově vychází na 20 240 Kč.