BLIST krbová kamna ROMA E s výměníkem – červená

Proč krbová kamna Blist ROMA E s výměníkem - červená?  Jedná se o kvalitní krbová kamna vyrobena z ocelového plechu. Topeniště krbových kamen... více informací »
BLIST krbová kamna ROMA E s výměníkem
Značka: BLIST
17 985 Kč
Ověřit dostupnost
Proč krbová kamna Blist ROMA E s výměníkem - červená?  Jedná se o kvalitní krbová kamna vyrobena z ocelového plechu. Topeniště krbových kamen...

Proč krbová kamna Blist ROMA E s výměníkem – červená?
 Jedná se o kvalitní krbová kamna vyrobena z ocelového plechu. Topeniště krbových kamen Blist je vyloženo šamotem, který absorbované teplo vyzařuje do prostoru ještě nějaký ten čas po vyhasnutí. V kamnech je díky použitému materiálu možné topit dřevem a dřevěnými briketami. Hnědé uhlí výrobce nedoporučuje!!!
Krbová kamna Blist jsou opatřena regulací na přívodu vzduchu, díky kterému máte možnost si regulovat intenzitu hoření, čiže jejich výkon.
 Jaké jsou přednosti kamen Blist ROMA E s výměníkem – červená?

Kvalitní materiál
Nízká pořizovací cena
Regulační klapka

 Krbová kamna BLIST jsou vyrobena v Srbsku a díky obrovskému prodanému počtu kusů v ČR, můžeme tato kamna pouze doporučit!
Přikládání přední
Popelník Ano
Odvod spalin vrchní
Typ skla rovné
Záruka 24 měsíců

Nejprodávanější produkt BLIST krbová kamna ROMA E s výměníkem - červená od výrobce BLIST máte možnost sehnat právě nyní ve výhodné akci! Nyní pořídíte od 17 985 Kč.