BLIST krbová kamna VIENA (DIPLOMAT) – červená

Proč krbová kamna VIENA (DIPLOMAT) - červená?  Jedná se o kvalitní krbová kamna vyrobena z ocelového plechu. Topeniště krbových kamen Blist je... více informací »
BLIST krbová kamna VIENA
Značka: BLIST
10 630 Kč
Ověřit dostupnost
Proč krbová kamna VIENA (DIPLOMAT) - červená?  Jedná se o kvalitní krbová kamna vyrobena z ocelového plechu. Topeniště krbových kamen Blist je...

Proč krbová kamna VIENA (DIPLOMAT) – červená?
 Jedná se o kvalitní krbová kamna vyrobena z ocelového plechu. Topeniště krbových kamen Blist je vyloženo šamotem, který absorbované teplo vyzařuje do prostoru ještě nějaký ten čas po vyhasnutí. V kamnech je díky použitému materiálu možné topit dřevem a dřevěnými briketami. Hnědé uhlí výrobce nedoporučuje!!!
Krbová kamna Blist jsou opatřena regulací na přívodu vzduchu, díky kterému máte možnost si regulovat intenzitu hoření, čiže jejich výkon.
 Jaké jsou přednosti krbových kamen Blist VIENA (DIPLOMAT) – červená?

Kvalitní materiál
Nízká pořizovací cena
Regulační klapka

 Krbová kamna BLIST jsou vyrobena v Srbsku a díky obrovskému prodanému počtu kusů v ČR, můžeme tato kamna pouze doporučit!
Popelník Ano
Účinnost kamen 77,2 %
Přikládání přední
Odvod spalin vrchní
Typ skla rovné

Tento levný výrobek BLIST krbová kamna VIENA (DIPLOMAT) - červená od značky s tradicí a dobrou pověstí BLIST jednoduše získáte momentálně na našich stránkách ve výprodejové akci. Právě nyní za 10 630 Kč.