BLIST krbová kamna ŽAR – červená

Proč krbová kamna BLIST ŽAR - červená?  Jedná se o kvalitní krbová kamna vyrobena z ocelového plechu. Topeniště krbových kamen Blist je vyloženo... více informací »
BLIST krbová kamna ŽAR
Značka: BLIST
11 435 Kč
Ověřit dostupnost
Proč krbová kamna BLIST ŽAR - červená?  Jedná se o kvalitní krbová kamna vyrobena z ocelového plechu. Topeniště krbových kamen Blist je vyloženo...

Proč krbová kamna BLIST ŽAR – červená?
 Jedná se o kvalitní krbová kamna vyrobena z ocelového plechu. Topeniště krbových kamen Blist je vyloženo šamotem, který absorbované teplo vyzařuje do prostoru ještě nějaký ten čas po vyhasnutí. V kamnech je díky použitému materiálu možné topit dřevem a dřevěnými briketami. Hnědé uhlí výrobce nedoporučuje!!!
Krbová kamna Blist jsou opatřena regulací na přívodu vzduchu, díky kterému máte možnost si regulovat intenzitu hoření, čiže jejich výkon.
 Jaké jsou přednosti krbových kamen Blist ŽAR – červená?

Kvalitní materiál
Nízká pořizovací cena
Regulační klapka

 Krbová kamna BLIST jsou vyrobena v Srbsku a díky obrovskému prodanému počtu kusů v ČR, můžeme tato kamna pouze doporučit!
Popelník Ano
Účinnost kamen 80 %
Přikládání přední
Odvod spalin vrchní
Typ skla rovné

Nový výrobek BLIST krbová kamna ŽAR - červená od společnosti BLIST pohodlně seženete v aktuální nabídce skutečně výhodně! Ceny již od 11 435 Kč.