BLIST krbová kamna ŽAR – šedá

Proč krbová kamna BLIST ŽAR - šedá?  Jedná se o kvalitní krbová kamna vyrobena z ocelového plechu. Topeniště krbových kamen Blist je vyloženo... více informací »
BLIST krbová kamna ŽAR
Značka: BLIST
11 435 Kč
Ověřit dostupnost
Proč krbová kamna BLIST ŽAR - šedá?  Jedná se o kvalitní krbová kamna vyrobena z ocelového plechu. Topeniště krbových kamen Blist je vyloženo...

Proč krbová kamna BLIST ŽAR – šedá?
 Jedná se o kvalitní krbová kamna vyrobena z ocelového plechu. Topeniště krbových kamen Blist je vyloženo šamotem, který absorbované teplo vyzařuje do prostoru ještě nějaký ten čas po vyhasnutí. V kamnech je díky použitému materiálu možné topit dřevem a dřevěnými briketami. Hnědé uhlí výrobce nedoporučuje!!!
Krbová kamna Blist jsou opatřena regulací na přívodu vzduchu, díky kterému máte možnost si regulovat intenzitu hoření, čiže jejich výkon.
 Jaké jsou přednosti krbových kamen Blist ŽAR – šedá?

Kvalitní materiál
Nízká pořizovací cena
Regulační klapka

 Krbová kamna BLIST jsou vyrobena v Srbsku a díky obrovskému prodanému počtu kusů v ČR, můžeme tato kamna pouze doporučit!
Popelník Ano
Účinnost kamen 80 %
Přikládání přední
Odvod spalin vrchní
Typ skla rovné Tento kvalitní produkt máte možnost pořídit rovněž tady a teď na našich stránkách zařazený v sekci krbová kamna! Najděte si ostatní produkty ve zmiňované rubrice ve slevě! V očích zákazníků populární značka dlouhodobě poskytuje kvalitní sortiment. Náš sortiment je ale široký, máme v nabídce další zboží od dodavatele . Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Tento designový kus BLIST krbová kamna ŽAR - šedá od společnosti BLIST můžete sehnat na našich stránkách za báječnou cenu. Aktuálně výhodně za 11 435 Kč.