BRONPI krbová vložka PARIS 70 Vision

Proč krbová kamna PARIS Vision? litinová dvířka celolitinové topeniště odnímatelný litinový rošt instalační zazdívací rámeček stojan s... více informací »
BRONPI krbová vložka PARIS 70
Značka: BRONPI
31 255 Kč
Ověřit dostupnost
Proč krbová kamna PARIS Vision? litinová dvířka celolitinové topeniště odnímatelný litinový rošt instalační zazdívací rámeček stojan s...

Proč krbová kamna PARIS Vision?

litinová dvířka
celolitinové topeniště
odnímatelný litinový rošt
instalační zazdívací rámeček
stojan s výškově stavitelnými nožkami
možnost napojení na teplovzdušné rozvody
moderní černé orámování skla

Vložka je vybavena ventilátorem o výkonu 225 m3/h (spotřeba 35 W), který nasává studený vzduch od podlahy, mezi plášti se zahřívá a vychází průduchy v horní části, kde je možné regulovat výstup vzduchu pomocí regulátoru. Ventilátor není nutné používat.
Jako příslušenství kamen se dodáváme žáruvzdornou rukavici a grilovací mřížku, kterou je určení k nasazení na rám dvířek, elektrický rozfoukávací fén na podpalování, opravný sprej.
Odvod spalin vrchní
Popelník Ano
Sekundární spalování Ano
Typ skla rovné
Deflektor (clona) Ano
Diskontní výrobek BRONPI krbová vložka PARIS máte možnost nakoupit ještě tady a teď na našich stránkách v populární sekci krbové vložky. Nyní můžete získat parádní produkty z této známé kategorie na pár kliknutí! Významný výrobce BRONPI prodává vynikající sortiment Mějte své oblíbené produkty vždy po ruce! To není všechno, naše nabídka je široká. U nás totiž najdete další skvělé produkty od značky BRONPI. Najdete je níže na této stránce.

Unikátní a oblíbený produkt BRONPI krbová vložka PARIS 70 Vision značky BRONPI jednoduše pořídíte již dnes za mimořádně nízkou cenu. Aktuálně v akci za 31 255 Kč.