Defro Home INTRA LA G světlá keramika

Tato vložka je určena pro konvekční. Perfect UP - speciálně navržený systém hladkého a tichého výsuvu dveří pro pohodlnou obsluhu. Výsuvný... více informací »
Defro Home INTRA LA
Značka: Defro Home
95 340 Kč
Ověřit dostupnost
Tato vložka je určena pro konvekční. Perfect UP - speciálně navržený systém hladkého a tichého výsuvu dveří pro pohodlnou obsluhu. Výsuvný...

Tato vložka je určena pro konvekční. Perfect UP – speciálně navržený systém hladkého a tichého výsuvu dveří pro pohodlnou obsluhu. Výsuvný systém dveří možno servisovat i z topeniště. Velké širokoúhlé prosklení. Otočné litinové hrdlo – dvousegmentové. Centrální přívod vzduchu – speciální box umožní připojení hadice přívodního vzduchu k vložce s možností napojení ze strany. Propracovaný systém oplachu skla. Multiflow – patentované řešení dodávání vzduchu pro spalování. Black line – sklo s černým potiskem. Topeniště z masivního akumulačního materiálu vyztužené speciálními ocelovými drátky. Tento oblíbený produkt Defro Home INTRA LA můžete nakoupit zrovna na našich stránkách zařazený v rubrice krbové vložky! Mrkněte na ještě jiné výrobky ve zmiňované sekci za internetové ceny. To není všechno, u nás vám nabídneme víc. U nás v nabídce totiž najdete další prověřené zboží od značky Defro Home. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Tento velmi žádaný produkt Defro Home INTRA LA G černá keramika od známého předního výrobce Defro Home můžete dostat tady teď právě za super cenu. Na našich stránkách za 95 340 Kč.