Defro Home INTRA LA světlá keramika

Tato vložka je určena pro konvekční i akumulační provoz – hypokaust. Určena i pro nízkoenergetické stavby. Otočné litinové hrdlo -... více informací »
Defro Home INTRA LA černá
Značka: Defro Home
64 460 Kč
Ověřit dostupnost
Tato vložka je určena pro konvekční i akumulační provoz – hypokaust. Určena i pro nízkoenergetické stavby. Otočné litinové hrdlo -...

Tato vložka je určena pro konvekční i akumulační provoz – hypokaust. Určena i pro nízkoenergetické stavby. Otočné litinové hrdlo – dvousegmentové. Centrální přívod vzduchu – speciální box umožní připojení hadice přívodního vzduchu k vložce s možností napojení ze strany. Propracovaný systém oplachu skla. Multiflow – patentované řešení dodávání vzduchu pro spalování. Black line – sklo s černým potiskem. Topeniště z masivního akumulačního materiálu vyztužené speciálními ocelovými drátky. Studená rukojeť – vyrobeno z nerezové oceli nejvyšší kvality, speciální perforace rukojeti umožňuje přirozené ochlazování rukojeti.
Nejprodávanější produkt jde pořídit teď tady na našich stránkách v populární rubrice krbové vložky. Vyberte si ještě jiné produkty z této oblíbené rubriky za super cenu.

Tento neodolatelný produkt Defro Home INTRA LA černá keramika od značky s tradicí a dobrou pověstí Defro Home dostanete momentálně trvale výhodně. V akci od 64 460 Kč.