Defro Home INTRA LA T G černá keramika

Tato vložka je určena pro konvekční  provoz. Výhodou je průhledové prosklení - možnost přikládání z obou stran. Jedny dveře otvíravé nahoru a... více informací »
Defro Home INTRA LA T G světlá
Značka: Defro Home
100 599 Kč
Ověřit dostupnost
Tato vložka je určena pro konvekční  provoz. Výhodou je průhledové prosklení - možnost přikládání z obou stran. Jedny dveře otvíravé nahoru a...

Tato vložka je určena pro konvekční  provoz. Výhodou je průhledové prosklení – možnost přikládání z obou stran. Jedny dveře otvíravé nahoru a druhé do strany. Perfect UP – speciálně navržený systém hladkého a tichého výsuvu dveří pro pohodlnou obsluhu. Výsuvný systém dveří možno servisovat i z topenišě. Otočné litinové hrdlo – dvousegmentové. Centrální přívod vzduchu – speciální box umožní připojení hadice přívodního vzduchu k vložce s možností napojení ze strany. Systém trubkových průduchů – průduchy navyšují efektivitu krbové vložky. Propracovaný systém oplachu skla. Black line – sklo s černým potiskem, dělené sklo. Topeniště z masivního akumulačního materiálu vyztužené speciálními ocelovými drátky. Stavitelné nožky – rozsah nastavitelných nožiček od 0 do 100 mm. Studená rukojeť – vyrobeno z nerezové oceli nejvyšší kvality, speciální perforace rukojeti umožňuje přirozené ochlazování rukojeti. Splňuje normy: Blmsch V Stufe2 a předpoklady programu Eko design. Zlevněný kus Defro Home INTRA LA T G černá keramika dostanete v pohodě na našich stránkách umístěný v kategorii krbové vložky! Nyní najdete vyjímečné produkty z naší kategorie za mimořádně nízkou cenu! To není všechno, máme toho více. U nás najdete další prověřené produkty od značky Defro Home. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce. Přední výrobce Defro Home dlouhodobě dodává prvotřídní sortiment. Nové kousky každý den!

Tento akční a ve slevě produkt Defro Home INTRA LA T G světlá keramika od naší známé značky Defro Home máte možnost najít bezpečně online za zcela nejnižší cenu! Levně za 100 599 Kč.