Defro Home INTRA ME BL G černá keramika

Tato vložka je určena pro konvekční. Perfect UP - speciálně navržený systém hladkého a tichého výsuvu dveří pro pohodlnou obsluhu. Výsuvný... více informací »
Defro Home INTRA ME BL G světlá
Značka: Defro Home
88 186 Kč
Ověřit dostupnost
Tato vložka je určena pro konvekční. Perfect UP - speciálně navržený systém hladkého a tichého výsuvu dveří pro pohodlnou obsluhu. Výsuvný...

Tato vložka je určena pro konvekční. Perfect UP – speciálně navržený systém hladkého a tichého výsuvu dveří pro pohodlnou obsluhu. Výsuvný systém dveří možno servisovat i z topeniště. Velké širokoúhlé prosklení. Otočné litinové hrdlo – dvousegmentové. Centrální přívod vzduchu – speciální box umožní připojení hadice přívodního vzduchu k vložce s možností napojení ze strany. Propracovaný systém oplachu skla. Multiflow – patentované řešení dodávání vzduchu pro spalování. Black line – sklo s černým potiskem. Topeniště z masivního akumulačního materiálu vyztužené speciálními ocelovými drátky.
Tento unikátní výrobek Defro Home INTRA ME BL G lze nakoupit také tady a teď na našich stránkách v rubrice krbové vložky! Nyní můžete koupit ještě jiné produkty z této populární rubriky za výborné peníze! Tato značka Defro Home představuje kvalitní zboží. To ale ovšem není vše, přichystali jsme toho pro vás více! Mrkněte také na více kvalitních produktů od dodavatele Defro Home. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu.

Hodně povedený kus Defro Home INTRA ME BL G světlá keramika od známé značky Defro Home jde koupit v naší aktuální nabídce za neuvěřitelně výhodnou cenu! Nyní nakoupíte za 88 186 Kč.