Defro Home INTRA ME BP G světlá keramika

Tato vložka je určena pro konvekční. Perfect UP - speciálně navržený systém hladkého a tichého výsuvu dveří pro pohodlnou obsluhu. Výsuvný... více informací »
Defro Home INTRA ME BP
Značka: Defro Home
94 459 Kč
Ověřit dostupnost
Tato vložka je určena pro konvekční. Perfect UP - speciálně navržený systém hladkého a tichého výsuvu dveří pro pohodlnou obsluhu. Výsuvný...

Tato vložka je určena pro konvekční. Perfect UP – speciálně navržený systém hladkého a tichého výsuvu dveří pro pohodlnou obsluhu. Výsuvný systém dveří možno servisovat i z topeniště. Velké širokoúhlé prosklení. Otočné litinové hrdlo – dvousegmentové. Centrální přívod vzduchu – speciální box umožní připojení hadice přívodního vzduchu k vložce s možností napojení ze strany. Propracovaný systém oplachu skla. Multiflow – patentované řešení dodávání vzduchu pro spalování. Black line – sklo s černým potiskem. Topeniště z masivního akumulačního materiálu vyztužené speciálními ocelovými drátky.
Tento zlevněný kousek můžete pořídit prostě tady na našem webu v sekci krbové vložky! Nyní si můžete vybrat podobné produkty ve zmíněné kategorii za outletovou cenu. Značka Defro Home vás obohatí o prvotřídní zboží.

Velmi prodávaný kousek Defro Home INTRA ME BP G černá keramika s pečetí kvality od značky Defro Home lze pořídit zde nyní za výhodné peníze! Aktuálně za 94 459 Kč.