Defro Home INTRA ME BP SLIM G černá keramika

Tato vložka je určena pro konvekční provoz. Výhodou je menší zástavbová hloubka. Je určena i pro nízkoenergetické stavby. Perfect UP - speciálně... více informací »
Defro Home INTRA ME BP SLIM G
Značka: Defro Home
86 779 Kč
Ověřit dostupnost
Tato vložka je určena pro konvekční provoz. Výhodou je menší zástavbová hloubka. Je určena i pro nízkoenergetické stavby. Perfect UP - speciálně...

Tato vložka je určena pro konvekční provoz. Výhodou je menší zástavbová hloubka. Je určena i pro nízkoenergetické stavby. Perfect UP – speciálně navržený systém hladkého a tichého výsuvu dveří pro pohodlnou obsluhu. Výsuvný systém dveří možno servisovat i z topeniště. Otočné litinové hrdlo – dvousegmentové. Centrální přívod vzduchu – speciální box umožní připojení hadice přívodního vzduchu k vložce s možností napojení ze strany. Propracovaný systém oplachu skla. Multiflow – patentované řešení dodávání vzduchu pro spalování. Black line – sklo s černým potiskem. Topeniště z masivního akumulačního materiálu vyztužené speciálními ocelovými drátky. Akční kousek Defro Home INTRA ME BP SLIM G černá keramika máte možnost sehnat zrovna na webu v oblíbené sekci krbové vložky! Podívejte se na parádní produkty z naší sekce za internetové ceny. Náš sortiment je ale široký, máme v nabídce však také další kvalitní kousky od značky Defro Home. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu. Známá značka Defro Home pro vás vyrábí špičkové produkty.

Tento žádaný produkt Defro Home INTRA ME BP SLIM G světlá keramika od kvalitní značky Defro Home pořídíte momentálně na našich stránkách opravdu výhodně. Cena od 86 779 Kč.