Defro Home INTRA ME C G černá keramika

Tato vložka je určena pro konvekční  provoz. Třístranné prosklení. Otočné litinové hrdlo – dvousegmentové. Perfect UP - speciálně navržený... více informací »
Defro Home INTRA ME
Značka: Defro Home
119 700 Kč
Ověřit dostupnost
Tato vložka je určena pro konvekční  provoz. Třístranné prosklení. Otočné litinové hrdlo – dvousegmentové. Perfect UP - speciálně navržený...

Tato vložka je určena pro konvekční  provoz. Třístranné prosklení. Otočné litinové hrdlo – dvousegmentové. Perfect UP – speciálně navržený systém hladkého a tichého výsuvu dveří pro pohodlnou obsluhu. Otočné litinové hrdlo – dvousegmentové. Centrální přívod vzduchu – speciální box umožní připojení hadice přívodního vzduchu k vložce s možností napojení ze strany. Multiflow – patentované řešení dodávání vzduchu pro spalování. Systém trubkových průduchů – průduchy navyšují efektivitu krbové vložky. Propracovaný systém oplachu skla. Black line – sklo s černým potiskem, dělené sklo. Topeniště z masivního akumulačního materiálu vyztužené speciálními ocelovými drátky. Stavitelné nožky – rozsah nastavitelných nožiček od 0 do 100 mm. Splňuje normy: Blmsch V Stufe2 a předpoklady programu Eko design. Akční a ve slevě produkt Defro Home INTRA ME C G černá lze zakoupit v pohodě tady na našem webu v populární kategorii krbové vložky! Připravili jsme pro vás podobné zboží ze zmíněné sekce ve výprodejové akci. Mezi zákazníky oblíbený výrobce Defro Home má v nabídce vynikající produkty Nové kousky každý den! Přichystali jsme toho pro vás více, prozkoumejte u nás taky další vybrané produkty od značky Defro Home. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce.

Diskontní produkt Defro Home INTRA ME C G světlá keramika od populární značky Defro Home je dostupný v naší aktuální nabídce za výhodné peníze. Levně za 119 700 Kč.