Defro Home INTRA ME černá keramika

Tato vložka je určena pro konvekční i akumulační provoz – hypokaust. Určena i pro nízkoenergetické stavby. Otočné litinové hrdlo -... více informací »
Defro Home INTRA ME
Značka: Defro Home
52 720 Kč
Ověřit dostupnost
Tato vložka je určena pro konvekční i akumulační provoz – hypokaust. Určena i pro nízkoenergetické stavby. Otočné litinové hrdlo -...

Tato vložka je určena pro konvekční i akumulační provoz – hypokaust. Určena i pro nízkoenergetické stavby. Otočné litinové hrdlo – dvousegmentové. Centrální přívod vzduchu – speciální box umožní připojení hadice přívodního vzduchu k vložce s možností napojení ze strany. Propracovaný systém oplachu skla. Multiflow – patentované řešení dodávání vzduchu pro spalování. Black line – sklo s černým potiskem. Topeniště z masivního akumulačního materiálu vyztužené speciálními ocelovými drátky. Studená rukojeť – vyrobeno z nerezové oceli nejvyšší kvality, speciální perforace rukojeti umožňuje přirozené ochlazování rukojeti. Tento kvalitní a žádaný výrobek Defro Home INTRA ME pořídíte pohodlně tu na stránkách v rubrice krbové vložky. Nyní pořídíte ještě jiné produkty z této populární kategorie za skvělou cenu. Oblíbený výrobce Defro Home dlouhodobě vyrábí skvělé výrobky Mějte své oblíbené produkty vždy po ruce.

Tento unikátní kus Defro Home INTRA ME světlá keramika od spolehlivého výrobce Defro Home lze koupit na našich stránkách nyní výhodně! Zboží pořídíte teď u nás za 52 720 Kč.