Defro Home INTRA ME G černá keramika

Tato vložka je určena pro konvekční. Perfect UP - speciálně navržený systém hladkého a tichého výsuvu dveří pro pohodlnou obsluhu. Výsuvný... více informací »
Defro Home INTRA ME G
Značka: Defro Home
79 319 Kč
Ověřit dostupnost
Tato vložka je určena pro konvekční. Perfect UP - speciálně navržený systém hladkého a tichého výsuvu dveří pro pohodlnou obsluhu. Výsuvný...

Tato vložka je určena pro konvekční. Perfect UP – speciálně navržený systém hladkého a tichého výsuvu dveří pro pohodlnou obsluhu. Výsuvný systém dveří možno servisovat i z topeniště. Otočné litinové hrdlo – dvousegmentové. Centrální přívod vzduchu – speciální box umožní připojení hadice přívodního vzduchu k vložce s možností napojení ze strany. Propracovaný systém oplachu skla. Multiflow – patentované řešení dodávání vzduchu pro spalování. Black line – sklo s černým potiskem. Topeniště z masivního akumulačního materiálu vyztužené speciálními ocelovými drátky. Tento velmi oblíbený produkt můžete získat právě zde na stránkách zařazený v sekci krbové vložky! Připravili jsme pro vás ještě jiné zboží z této populární kategorie za outletovou cenu. To však není všechno, naše nabídka je široká! Podívejte se taky na více skvělých produktů od dodavatele Defro Home. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Tato značka Defro Home pro své zákazníky nabízí top sortiment Udělejte si radost.

Výjimečný produkt Defro Home INTRA ME G světlá keramika od skvělé a známé značky Defro Home je k sehnání tady teď právě za neuvěřitelně výhodnou cenu! Akční cena již od 79 319 Kč.