Defro Home INTRA ME SLIM černá keramika

Tato vložka je určena pro konvekční provoz. Výhodou je menší zástavbová hloubka. Je určena i pro nízkoenergetické stavby. Centrální přívod... více informací »
Defro Home INTRA ME
Značka: Defro Home
51 008 Kč
Ověřit dostupnost
Tato vložka je určena pro konvekční provoz. Výhodou je menší zástavbová hloubka. Je určena i pro nízkoenergetické stavby. Centrální přívod...

Tato vložka je určena pro konvekční provoz. Výhodou je menší zástavbová hloubka. Je určena i pro nízkoenergetické stavby. Centrální přívod vzduchu – speciální box umožní připojení hadice přívodního vzduchu k vložce s možností napojení ze strany. Propracovaný systém oplachu skla. Multiflow – patentované řešení dodávání vzduchu pro spalování. Black line – sklo s černým potiskem. Topeniště z masivního akumulačního materiálu vyztužené speciálními ocelovými drátky. Studená rukojeť – vyrobeno z nerezové oceli nejvyšší kvality, speciální perforace rukojeti umožňuje přirozené ochlazování rukojeti. Splňuje normy: Blmsch V Stufe2 a předpoklady programu Eko design. Má stavitelné nožky – rozsah nastavitelných nožiček od 0 do 100 mm. Systém trubkových průduchů – průduchy navyšují efektivitu krbové vložky.Hodně prodávaný produkt Defro Home INTRA ME SLIM černá lze zakoupit bez problémů tu na našich stránkách ve známé kategorii krbové vložky! Nyní najdete ještě podobné zboží z této oblíbené sekce ve slevě. Naše nabídka je široká, máme v nabídce další kvalitní kousky od značky Defro Home. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Tato značka Defro Home vyrábí velmi kvalitní produkty. Přesvědčte se!

Tento kvalitní a žádaný produkt Defro Home INTRA ME SLIM světlá keramika od značky se skvělou pověstí Defro Home snadno naleznete momentálně na našich stránkách za akční cenu. Aktuálně za super cenu 51 008 Kč.